VENERE Universal

900.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

VENERE футрола може да се користи како паричник за чување на картици, пари, лични документи, телефон…

VENERE овозможува да го чувате вашиот телефон безбеден, а иновативниот вграден систем со магнетно фиксирање обезбедува дополнителна безбедност. Поставете ја металната плочка вклучена во пакувањето на задниот дел од уредот или во внатрешноста на футролата за да го одржувате вашиот телефон безбеден и подготвен за употреба.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.