Во овој балон нема место за еден слон

  • Автор: Бистра Георгиева 
  • Издавачка куќа: Паблишер 
  • ИСБН: 9786084892267
  • Година на издавање: 2020
  • Број на страни: 28
  • Димензии: 23×23 cm
  • Корица: мека
  • Јазик: македонски

200.00 ден

Опис

Кога Сани и Стела најдоа балон, сите животни сакаа да влезат.

Но, дали во тој балон ќе има место и за еден голем слон?

Шарена приказна со многу животни и еден неочекуван крај.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.