WILDA SIBERICA Delicate Шампон за миленици со осетлива кожа

СМИРУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
КАМИЛИЦА • СИБИРСКИ МОВ • ЕКСТРАКТ ОД БЕЛА ВРБА

400 мл

610.00 ден

Категории: ,

Опис

За миленичиња со многу нежна кожа. Безбедно за млади миленици.Кората и коренот од бела врба се омилената храна на зајците во текот на гладниот период од зимата.  Белата врба е богата со салицин, кој ја смирува кожата.

Погоден за кучиња и мачки.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на влажно крзно, масирајте една минута, па потоа исплакнете со топла вода.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.