WILDA SIBERICA Detangling Шампон за расчешлување за долго и средно крзно

РАСЧЕШЛУВАЊЕ • ХРАНЕЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД ДИВ АМУР • СИБИРСКИ ЖЕНШЕН • ХИДРОЛАТ ОД ЗЛАТЕН КОРЕН

400 мл

610.00 ден

Категории: ,

Опис

За долги и средни крзна. Обезбедете лесно и внимателно отплеткување. Дивите амур дрва формираат природна животна средина за тигрите. Тие сакаат да одмараат каде што дрвјата растат и таму ги тријат своите крзна од кората. Тигарот исто така јаде и бобинки од дрвјата. Амур бобинките се богати со витамини, есенцијални масла и полисахариди. Тие го хранат крзното на тигрите. Сибирскиот женшен е богат со витамини А, Б и Ц и органски киселини кои го хидрираат крзното, правејќи го свежо и лесно за отплеткување.

Погоден за кучиња и мачки.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на влажно крзно, масирајте една минута, па потоа исплакнете со топла вода.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.