WILDA SIBERICA Shed Control Шампон против прекумерно митарење

ПРОТИВ МИТАРЕЊЕ • ВОЛУМЕН
СМРЕКА • ДИВО НАНЕ • МАСЛО ОД КЕДАР

400 мл

610.00 ден

Категории: ,

Опис

За миленици кои се справуваат со прекумерно митарење! Во Сибир, волците сакаат да седат во грмушките од смрека. Нивните крзна и кожа се хранат од маслата, ретинолите и аминокиселините кои испаруваат и го забрзуваат обновувачкиот и регенерирачкиот процес. Милениците кои живеат во градовите немаат можност да имаат таков “луксуз”. Овој регенератор со екстракт од смрека ќе го направи крзното на вашето милениче убаво и густо.

Погоден за кучиња и мачки.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на влажно крзно, масирајте една минута, па потоа исплакнете со топла вода.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.