WORDS & MORE Свеќа во форма на торта

Замижи и посакај силно!

540.00 ден

Категорија:

Опис

Нова колекција на различни мини подароци наречена WORDS & MORE.

Неодоливо искомбинирани моќни зборови во комбинација со дизајнерски производи изработени од локални креативни студија/дизајнери
во пакување кое зрачи љубов и грижа

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.