YANK YASMIN Чанта

Класичниот модел на YANK која што можеш да ја носиш секаде.

2,500.00 ден2,800.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

YASMIN чантата е  рачна изработка зад која стои потписот на Ивана Јанкова. Ивана изработува чанти, паричници, футроли за пасоши и други аксесоари со внимателно одбрани еколошки матерјали.

Ивана започнува да го гради брендот YANK во 2016-та кога решава за себе да си изработи чанта која ја здоледува во излог и ја открива својата пасија и талент да создава чанти и аксесоари за сите кои сакаат да носат нешто уникатно, рачно изработено со многу внимание и љубов.

YASMIN доаѓа во две големини SMALL* 15 х 19 х 6 cm и MEDIUM* 17 х 21 х 8 cm.

 

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.