YANK Yancy Чанта

1,800.00 ден

Категории: ,

Опис

Ивана започнува да го гради брендот YANK во 2016-та кога решава за себе да си изработи чанта која ја здоледува во излог и ја открива својата пасија и талент да создава чанти и аксесоари за сите кои сакаат да носат нешто уникатно, рачно изработено со многу внимание и љубов.

* Паричникот не е вклучен во цената

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.