YANK Cardholder Паричник

Совршен cardholder кој можеш да го пресонализираш.

600.00 ден

Нема на залиха

Опис

Cardholder-от е  рачна изработка зад која стои потписот на Ивана Јанкова. Ивана изработува чанти, паричници, футроли за пасоши и други аксесоари со внимателно одбрани еколошки матерјали.

Ивана започнува да го гради брендот YANK во 2016-та кога решава за себе да си изработи чанта која ја здоледува во излог и ја открива својата пасија и талент да создава чанти и аксесоари за сите кои сакаат да носат нешто уникатно, рачно изработено со многу внимание и љубов.

Cardholder-от на YANK може да се персонализра. Во полето за Персонализирана нарачка може да  додадеш име, презиме, иницијали или било кој друг натпис кои сакаш да се изгравира.

 

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.