YANK YARA Чанта

1,400.00 ден

Опис

YASMIN чантата е рачна изработка зад која стои потписот на Ивана Јанкова. Ивана изработува чанти, паричници, футроли за пасоши и други аксесоари со внимателно одбрани еколошки матерјали.

Ивана започнува да го гради брендот YANK во 2016-та кога решава за себе да си изработи чанта која ја здоледува во излог и ја открива својата пасија и талент да создава чанти и аксесоари за сите кои сакаат да носат нешто уникатно, рачно изработено со многу внимание и љубов.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.