ZEISS MONOKL Заштитни наочари

BlueCUTuv Бенефити:

Намалување на очен замор
Заштита од оштетување на окото
Подобар сон
Главоболка

3,500.00 ден

Нема на залиха

Категории: , ,

Опис

BlueCUTuv е специјално изработена леќа која заштитува од сино-виолетовото зрачење кое го емитуваат ивори на вештачко осветлување преку LCD телевизори, монитори, таблети и смарт телефони.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.