BABY LIVIA Силикoнска подлога

Силиконска подлога која те штити од дамки.

Muted Clay

1,000.00 ден

На залиха

Опис

Подлога за хранење направена од сертифициран LFGB силикон. На оваа подлога се поставуваат тањирчињата и приборот за хранење а нејзината намена е да те заштити од дополнителни дамки при хранењето 😊

Лесно се мие по употребата, можеш да ја измиеш со вода и сапун а и во машина за садови.

Димензии: 37 x 27 cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.