BIBS boheme сет од 2 цуцли

730.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Цуцлата е оригинална BIBS цуцла и е на пазарот повеќе од 40 години.
Има препознатлив кружен BIBS облик со три отвори за вентилација и прстен на рачката.
Брадавицата е тркалезна и наликува на обликот и големината на мајчините гради за да му обезбеди удобност на вашето бебе.
Природна гума латекс. Препорачано од акушерите за поддршка на природното доење.
Обликот е направен од 100% безбеден материјал.
Целосно без БПА, ПВЦ и фталати

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.