BIBS Кутија за цуцла

Кутијата за цуцла BIBS е повеќефункционален производ, кој не само што може да се користи за чување цуцли кога сте во движење, туку и како кутија за стерилизација во микробранова печка.

Ние секогаш препорачуваме само стерилизирање на силиконски цуцли во микробранова печка – не и цуцли во природна гума латекс.

Може да собере до три BIBS цуцли
Доаѓа со влошка за цуцла во која може да се собере една единствена цуцла
Направено од 100% безбеден и соодветен материјал за храна
Може да се користи за стерилизација на цуцла
Дизајниран и произведен во Данска
Цуцлата на сликата не е вклучена

1,400.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.