ZUNICA Подлога МИНИ Броеви

MИНИ БРОЕВИ, за малите заинтересирани бројачи

900.00 ден

Опис

ЅУНИЦА е бренд основан од две девојки, Маја и Моника. Маја и Моника решиле да ја основаат ЅУНИЦА и да направат современи повеќенаменски и практични еко подлоги со кои ќе ни го разубават и олеснат нашето секојдневние. Подлогите се изработени од 100% веганска кожа , кој како матерјал ги има сите придобивки што сакаме да ги има една подлога. Самиот матерјал е мек и издржлив и е прилично безбеден и ослободен од токсични својства.

МИНИ БРОЕВИ има мултифункционална примена, совршена во периодот кога твоето дете е во фаза на учење броеви. Со подлогата МИНИ БРОЕВИ децата можат да ги гледаат бројките околу нив додека цртаат, јадат или си играат и со тоа да ги зачуваат полесно во својата меморија.

Подлогата е двострана а дебелината е околу 2мм. Лесно се пакува и ja собира во торба за да може да се транспортира на различни локации и со нea да доживееш многу авантури 🙂

МИНИ БРОЕВИ е достапна во 2 бои и нејзината димензија е 35х65 cm.

Начин на одржување:

 • Слободно можете да ја намокриш подлогата
 • Ослободи ја од згужваност со поставување на подлогата на рамно и на Сонце или во сушара 3-5 мин на средна топлина
 • Не ја оставај подлогата влажна
 • Убаво исуши ја пред да ја здиплиш
 • Не кориси пегла за да ја израмниш подлогата
 • Бриши со сува или мокра крпа
 • Користи влажни марамици за бебиња
 • Употребувај средство за чистење на нежни површини
 • Не ја пери подлогата во машина
 • Не ја чисти со правосмукалка
 • Не користете средство со големо количество на хемикалии

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.