ANISIN WOODWORKS Ламба

2,700.00 ден

SKU: ANW 014 Категории: ,

Опис

Природен изглед на дрво без дополнителни нијансирања.
– Материјал: Орев во комбинација со брест.
– Завршна обработка : полиуретански лак во три слоеви со сјајност од 25%.
– Осветлување – led filament , E27.

Димензии:
30x10x29 cm

Потребно време за изработка:
13 дена

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.