BIBS Прицврстувач за цуцла

Прицврстувачот за цуцла BIBS го олеснува секојдневниот живот со бебето. Нашите штипки за цуцла се лесни за употреба – само закачете го металниот клип на парче облека на вашето дете и тоа спречува цуцлата да се изгуби или да се извалка со паѓање на земја или под. Практичен производ кој се користи и дома, во количка или надвор и наоколу.

Овој производ е за вас кои сакате да ги комбинирате употребата и функционалноста, со прекрасен дизајн кој одговара на омилената цуцла BIBS на вашето бебе.

100% органски памук
Метални штипки без никел кои лесно се прицврстуваат на облеката на вашето бебе
Погоден за сите BIBS цуцли
Мерки 22 cm за исполнување на специфични правила и стандарди

1,040.00 ден

SKU: Недостапно Категории: ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.