KREACIJA JEWELRY Clean Sample Ланче

1,190.00 ден

Категории: , ,

Опис

Димензии:

Обем на ланче: 46cm
Големина на привезок: 8,5cm

Состав:

Полимерна глина, златна фолија, метална сајла, еко кожна трака.

Начин на одржување:

Да се избегнува контакт со вода и парфем , се чисти со сува крпа.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.