ELO. МЕКА ИГРАЧКА ЗАЈЧЕ

Рачно изработена мека играчка со скриено џебче во кое може да се складира цуцла, лигавче. Совршен подарок и додаток за прекрасни слики со вашите малечки.

Димензија: 27 x 30 cm

890.27 ден

Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.