KIDSHUT Баланс даска

  • Изработена од висококвалитетен брезов шпер
  • Издржува до 150кг
  • Може да ја користат и деца и возрасни

4,500.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

  • Интуитивна – децата без многу инструкции наоѓаат бројни начини на игра
  • Преку игра придонесува за развивање на рамнотежа и моторика
  • Ги активира на сите мускули од телото
  • Ја подобрува концентрацијата, меморијата и самодоверба
  • Придонесува за правилно држење на телото

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.