ELO. СЕТ ПОСТЕЛНИНА

Чаршавче со ластик за креветче 120×60 cm или 140x70cm, 100% органски памук.

Навлака за перница 4ox50см, 100% органски памук.

1,790.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.