GRAFITI DONNA Сандали

WHITE NAPPA

4,200.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Кожни сандали
Горен дел: природна кожа
Постава: природна кожа
Украс: метални додатоци
Внатрешна табаница: природна кожа
Ѓон: Микролајт
Пета: пресвлечена во природна кожа
Висина: 50 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.