LOM МETA MORPH Торба

Unisex tote bag

1,250.00 ден

Опис

Унисекс црна тоте торба дизајнирана за секојдневна употреба, за во маркет или за твоите
вечерни излегувања.
На предната страна е претставен визуелно силен принт со натпис META MORPH.
Прерамките на оваа торба отскокнуваат со нивната лимета – жолта боја, со што создаваат
впечатлив контраст при комбинирање со различни модни парчиња.
Изработена е од 100% памучен кепер.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.