LOM МETA MORPH Тоте торба

Unisex tote bag

1,250.00 ден

Опис

Унисекс тоте торба дизајнирана за секојдневна употреба, за во маркет или за твоите вечерни
излегувања.
Оваа целосно црна тоте торба на суптилен начин ќе го надополни твојот изглед со својата
темна естетика.
На предната страна е претставен визуелно силен принт со натпис META MORPH.
Изработена е од 100% памучен кепер.
Димензии: 35cm x 43 цм / прерамки: 32 цм
 Инструкции за одржување:
Рачно перење со ладна вода или машинско перење на 30° .
Користете нежен детергент.
Грижете се за вас и за вашата тоте торба ♡

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.