Mama.love.crochet Чанта

Рачно изработена чанта од мама Ивана.

2,200.00 ден

Опис

Чантата е рачна изработка од трикотажно предиво на мама Ивана.

*Чантата се пере рачно

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.