ПРЕПЛЕТ – Мини подарок – СРЕЌА ДА ТЕ НАЈДЕ

300.00 ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Лупа на честитка со натпис <СРЕЌА ДА ТЕ НАЈДЕ!>, спакувана во дизајнирано плико.

Подарете ја на личност на која и посакувате среќа во периодот што следи!

ADD A LITTLE CONFETTI TO YOUR DAY!

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.