ПРЕПЛЕТ Шолја – DAILY AFFIRMATIONS

420.00 ден

Категории: ,

Опис

ПРЕПЛЕТ шолја со дизајн во пастелни бои со пораки испишани на англиски јазик. Пораките служат како дневни афирмации за поубаво секојдневие.

Daily affirmations:

  • Live in the moment
  • Life is tough, but so are you
  • Each day is fresh start
  • Radiate confidence
  • Look from another point of view

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.