Промоција!

TERI Несесер

18х19х13

1,920.00 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

Teri несесерот е одличен за сите ваши патувања, а воедно е и одличен моден додаток. Несесер кој е елегантен, а воедно и функционален. Ви овозможува добро да ја организирате вашата козметика, шминка или вашите beauty алатки.

Одржување: Перење во машина на 30 степени.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.