URMA Kids Држач за цуцла

600.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , , ,

Опис

Нашиот држач за цуцла е ќе ти стане омилен гаџет зошто ќе ти помогне да ја зачуваш цуцлата или глодалката блиску до бебето и подалеку од подот 😊. Цуцлата се прицврстува на едниот крај од држачот а дрвениот клип можеш да го прицврстиш за облеката на бебето, количката или торбата со пелени.

Држачот за цуцла е изработен од силикон и дрво што го прави и погоден за грицкање и ги смирува осетливите непца на бебето.

Лесна и едноставна за одржување, се мие со вода и сапун за неколку секунди. Не ја оставај во вода премногу долго за да не го оштетиш дрвото.

не содржи BPA, PVC и фалтати.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.