ZUNICA Дрвени Букви Латиница

Изработени од најфино буково дрво со дебелина од 6,5мм. со висина до 65мм.
Сечени на ласерска машина и потоа обработени со двоен заштитен премаз ослободен од токсини и прилагоден за употреба за мали деца.

1,350.00 ден

Категорија:

Опис

Материјал

100% бука

Димензии

~ 65mm x 65mm

Одржување

Се чисти и пребришува со сува или морка крпа.
Не е препорачливо да стојат во вода.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.