ZUNICA Мини Подлога со Дрвени Форми

Повеќенаменска и практична еко подлога, рачно изработена од 100% веганска кожа со принт форми на која се редат дрвените форми кои се  изработени од најфино буково дрво со дебелина од 6,5мм.
Сечени на ласерска машина и потоа обработени со двоен заштитен премаз ослободен од токсини и прилагоден за употреба за мали деца.

1,750.00 ден

Категорија:

Опис

Материјал

100% бука

Димензии

80мм*80мм

Одржување

Се чисти и пребришува со сува или морка крпа.
Не е препорачливо да стојат во вода

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.