FUNK SHUI

Македонскиот бенд Фанк Шуи, со нова лимитирана колекција на производи по повод – новиот албум “Никогаш Пак”, отсега достапна онлјан на веб-шопот на URMA. Колекцијата вклучува различни производи – маици, дуксери, торби, привезоци, буклет, ЦД и касета.

Без разлика дали сте долгогодишен обожавател или штотуку ги откривате Фанк Шуи, овие лимитирани парчиња се совршени за да додадете малку фанк во вашето секојдневие.

Прикажи филтри

Прикажани сите 9 продукти

Прикажани сите 9 продукти