ANISIN WOODWORKS Ламба

4,750.00 ден

SKU: ANW 015 Категории: ,

Опис

Материјал: Орев во комбинација со метални шипки.
– Пигмент: Природен ореов пигмент 5%.
– Завршна обработка : полиуретански лак во три слоеви со сјајност од 25%.
– Осветлување – led filament , E27.

Димензии:
40x30x55 cm

Потребно време за изработка:
13 дена

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.