АПРИЛ22 – EarthHue – Биоразградувачки хулахопки со екстракт од алое вера

350.00 ден500.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

– Меки на допир
– Антимикробни
– Издржливи
– Хидрирачки
Откријте нов начин да се чувствувате самоуверено, да бидете со стил и да придонесете за
подобра планета со нашите еколошки хулахопки. Хулахопките АПРИЛ22 се направени од
биоразградливи материјали со екстракт од алое вера, за да можете да уживате во
удобноста на меките хулахопки додека го намалувате модниот отпад. Овие хулахопки
нудат неверојатни придобивки, како што се антибактериски и антигабични својства,
обезбедувајќи заштита и издржливост за вашиот активен животен стил.

Материјали
Amni Soul Eco® technology
96% AMNI SOUL + LYCRA

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.