BABY LIVIA Ќеси за складирање храна

Take a way Smoothie

1,200.00 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Сега можеш да си направиш смуди оброк или кашичка и да ја земеш со себе надвор во ќесите за складирање на Baby Livia.

Кутијата содржи 6 ќеси кои можат да соберат до 200 мл и имаат екстра силнен и двоен патент за да спречи протекување и да ја одржува содржината свежа.

Може да се користат до 50 пати и може безбедно да се мијат во машина за перење садови и да се чуваат во замрзнувач.

Не содржат BPA, PVC, Фталати

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.