BABY LIVIA Силиконска подлога

Силиконска подлога која те штити од дамки.

Rainy Day

1,000.00 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

Подлога за хранење направена од сертифициран LFGB силикон. На оваа подлога се поставуваат тањирчињата и приборот за хранење а нејзината намена е да те заштити од дополнителни дамки при хранењето 😊

Лесно се мие по употребата, можеш да ја измиеш со вода и сапун а и во машина за садови.

Димензии: 37 x 27 cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.