BABY LIVIA Силиконско лигавче со ракави

Силиконско лигавче со долги ракави.

 

 

1,300.00 ден

Опис

Дозволи му на твоето бебе да ја истражува храната без да се грижиш дали ќе се направи лом 😊

Лигавчето со долги ракави ги заштитува децата при хранењето да не ја распраскаат храната по себе. Направени се од мек и водоотпорен матерјал и имаат заштитна линија на вратот за храната да не може да пробие 😊 Исто така, соврешено може да им служат и на сите млади сликари и уметници кои сакаат да бојат 😊

Матерјал :

Полиестер обложен со PU

Памук

Сертифициран OEKO TEX 100

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.