KREACIJA JEWELRY Clean Sample Ланче

1,090.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Димензии:

Обем на ланче: 46cm
Големина на привезок: 11cm

Состав:

Полимерна глина, сребрена и/или плава фолија , метална сајла.

Начин на одржување:

Да се избегнува контакт со вода и парфем, се чисти со сува крпа.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.