ELO. Балдахин

4,990.00 ден

Опис

Балдахин завеса за детска соба

Димензии: 250×50 cm

Состав: 100% органски памук/муслин, обрач 100% метал

Се изработува по нарачка од 5-7 дена

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.