ELO. БЕБЕШКО ГНЕЗДО

Бебешко гнездо

Димензии 100×55см

Состав: Прекривка 100% GOTS сертифициран органски памук

Бампер/Оградица 100% полиестер

Подлога: 100% полиуретанска пена.

3,690.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.