ZUNICA МИНИ Не лути се човече со човечиња и коцка

Пресреќни сме што можеме да споделиме со вас дека во соработка со МONKDOLLS  ја оживеавме играта од нашето детство – НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ.:hugging_face:

ЅУНИЦА ја направи подлогата, а човечињата и коцката се изработени од МONKDOLLS.

Станува збор за комплет спакуван во Ѕуница торбичка. Комплетот се состои од повеќенаменска и практична еко подлога, рачно изработена од 100% веганска кожа со принт за играта НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ и 16 човечиња со 4 бои и коцка изработена од дрво. Подлогата е со дименизи 35 цм. x 56 цм. Дијаметарот на човечињата е 2.5 цм. со висина од 6.2 цм. Направени се од БУКА и обоени со бои прилагодена за употреба и детска игра.

1,900.00 ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

36цм*56цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Подлогата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред да се здипли.
За да се ослободите од згужваност, поставете ја подлогата на рамна површина и на сонце, или пак во сушара 3-5мин. на средна температура.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.