Gladiola Антриум

Антриум – симбол на гостопримливост, прилагодување и среќа.

500.00 ден

Категории: ,

Опис

Gladiola flowers & gifts, своите почетоци ги наоѓа уште во 1996 година, почнуваќи како мал семеен бизнис, кој се темели на љубов према естетското и висок квалитет на разновидни растенија и внимателно одбрани цветови кои со својата елеганција и деликатност те носат во еден романтичен, миризлив свет во кој имаш можност да го одбереш најдоброто за себе или како подарок за твоите најсакани.

Gladiola flowers & gifts, го добива своето име токму по нежната и миризлива летна принцеза – гладиола, која е своевиден заштитен знак на нивното мало кралство.
Внимателно го одбираат секој цвет – саксиски или режан, тргнувајќи од идејата за квалитет и луксуз, па токму затоа нивниот избор се увозните ексклузивни цвеќиња од Холандија и Еквадор.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.