GRAFITI JULIA Мокасини

BLACK L.

3,850.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Кожни мокасини
Горен дел: природна кожа
Постава: природна кожа
Внатрешна табаница: природна кожа
Ѓон: ТР
Висина: 20 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.