Healthyish Сет од путери

Мини сет од слатки путерчиња од јаткасти плодови.

960.00 ден

Опис

Најслаткиот сет од мини путери, создадени од 100 % јаткасти плодови, без додатно масло, шеќер и други додатоци. Спакувани се сите заедно во кутија и се многу добар избор за подарок како слатка варијанта 🙂

Грамажата на путерчињата е 180гр.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.