ПРЕПЛЕТ Детски ADVENT календар

1,990.00 ден

Категории: ,

Опис

Детски адвент календар со активности за одбројување на деновите од Нова Година до Божиќ.

Активностите се распределени во 7 засебни кутии со картички со инструкции и потребни реквизити.

Димензии: 84х12х5cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.