ПРЕПЛЕТ Честитка За убав ден

За убав ден

100.00 ден

Нема на залиха

Опис

Одбери честитка како совршено дополнување на твојот подарок. Секоја честитка оди заедно со плико.

Димензиите се 13cm x 17cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.