KREACIJA JEWELRY Double tube Ланче

1,290.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Ланчето е изработено од скај, акрилни бои и метално запетлување

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.