KREACIJA JEWELRY Ланче

1,890.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Ланче Антилопа, изработена од глина со порцелански рогови, ја носиме како тотем за грациозност и елеганција, високо ниво на енергија и мудрост.
Колекција “Африка”

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.