MIRJANA JOSIFOSKA Linda Стегач

490.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , , , ,

Опис

Стегачот за коса Linda е луксузен додаток изработен од 100% свила. Овој додаток е мек
и нежен за вашата коса, додека врвките кои се острануваат ви овозможуваат да ја
врзете косата на кој било начин. Инспириран од шапката Linda од брендот, етикетата со
логото на брендот додава допир на автентичност на дизајнот. Добијте го вашиот стегач за
коса Linda денес и уживајте во сите придобивки што ги нуди! Без разлика дали ја носите
косата пуштена или фатена, овој додаток ќе ја одржи вашата коса
на место и ќе изгледа прекрасно цел ден.
Детали:
– Должина: 15 цм
– 100% свила
– Дизајнирано и произведено во Македонија
Одржување:
– Рачно перење со ладна вода
– Нe сушете во машина

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.