LOM PINK MOON Блузон

UNISEX

3,500.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Уживајте во себеизразувањето со овој топол унисекс блузон создаден за сезона на студено
време. Издигнете се високо како младата розева месечина.
Унисекс блузонот е рачно изработен од 70% чешлан памук и 30% полиестер. Надворешната
страна на блузонот е мазна и пријатна, додека пак внатрешната страна е мека и држи топлина.
Кројот на овој унисекс блузон е oversized, што овозможува комоција при носењето.
На предната страна има уметнички принт со млада месечина којaшто се издигнува над вода,
подадена од рака која е претставна во вид на алга.
 Инструкции за одржување:
Машинско перење со ладна вода на 30 °. Користете нежен детергент за облека.
Пеглање на ниска температура, да не се пегла на принтот (доколку се пегла предната страна
кај принтот да се стави парче ткаенина измеѓу пеглата и блузонот).

Да не се превиткува и да не се суши во сушара, да се остави да виси за да се исуши.
Грижете се за вас и за вашиот блузон ♡

3. BLUE MOON – unisex блузон – 3500 денари

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.